| Název: | Nexon Aqustick H7A Basalt |
|---|---|
| Výrobce: | Nexon |
| Id zboží / Kód: | 242899 / NEXON-AQ-H7A-BASALT |
| Množství na skladu: | 0 set |
| Pozor! Cena tohoto zboží se mohla změnit. Aktuální cenu a čekací dobu dohodnete s opatrovníkem výrobku. | |
| Jiné označení výrobku: | Nexon Aqustick H7A Basalt, Nexon AQ-H7A-BASALT, Nexon AQ H7A BASALT, Nexon AQH7ABASALT, AQ-H7A-BASALT, AQ H7A BASALT, AQH7ABASALT |
| Správce výrobku: | Marcin Szampowalski, tel. +42 0234261768, email: [email protected] |
| Technická specifikace: | |
|---|---|
| Věc | Bílý ořech |
| Délka hole | 39.5 cm |
| Průměr tyče | 1.35 cm |
| Skořápka | Lakovaná |
| Hlava | Dřevěný |
| Tvar hlavy | Ovál |
| Úzký profil | Krátký |
Rohema Percussion (...)70.3 Kč
Dunlop 4750 Big Stubby (...)23.5 Kč
Los Cabos 8AH Seconds (...)26.6 Kč
Music Devices Md-Dmg-Bl60.1 Kč
Crazy John Cymbal (...)73.1 Kč
Dunlop 445PJL Jeff (...)41.1 Kč
Zildjian Z-Key305 Kč
Onstage Hw7a23.4 Kč
Stagg SM7A bubenické (...)58.7 Kč
Dunlop 482R Tortex (...)11.7 Kč
Gładek 135-A bubenické (...)90.9 Kč
Dunlop 4100 Delrin (...)17.6 Kč
Dunlop 482R Tortex (...)11.7 Kč
Ibanez PU 3 BK (...)309 Kč
Meinl SB304 Brush (...)602 Kč
Vic Firth Nova 2B (...)164 Kč
Vic Firth Nova 5BN (...)199 Kč
Vic Firth Nova 7AN (...)199 Kč
Ernie Ball 2221 NC (...)146 Kč
Vic Firth KIDS (...)246 Kč
RBO-CAB-FL-PR-600-AA 106 Kč
Ahead RGBX drumstick ring 8.4 Kč
Ahead RGBM drumsticks ring 8.4 Kč
Ahead RGB dromsticks ring 8.4 Kč
Stránky využívají soubory cookies za účelem realizování služeb v souladu se zásadami používání souborů cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s používáním cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.
All rights reserved. Copyright 1999 - 2026 - M.Ostrowski Sp.J. | Ochrana údajů | Politika cookies
