| Název: | Artbeat American Series 7A bubenické paličky |
|---|---|
| Výrobce: | Artbeat |
| Id zboží / Kód: | 156863 / ARTBEAT-7A |
| Množství na skladu: | 0 set |
| Pozor! Cena tohoto zboží se mohla změnit. Aktuální cenu a čekací dobu dohodnete s opatrovníkem výrobku. | |
| Jiné označení výrobku: | Artbeat American Series 7A drumsticks, Artbeat 7A, 7A |
| Správce výrobku: | Marcin Szampowalski, tel. +42 0234261768, email: [email protected] |
Artbeat American Series 7A
| Technická specifikace: | |
|---|---|
| Věc | Bílý ořech |
| Délka hole | 40.6 cm |
| Průměr tyče | 1.45 cm |
| Skořápka | Přírodní |
| Hlava | Nylon |
| Tvar hlavy | Slza |
| Úzký profil | Průměrný |
Ewpol pouzdro na paličky253 Kč
Ahead Monsta Rock (...)505 Kč
Gładek 140-D bubenické (...)90.9 Kč
Dunlop 4491 Nylon Max (...)13.4 Kč
Dunlop 412P Tortex (...)17.6 Kč
Dunlop 4181 Tortex (...)12.8 Kč
Dunlop 4491 Nylon Max (...)17.6 Kč
Meinl CL1HW Claves (...)262 Kč
Meinl ES-GR Egg shaker (...)52.8 Kč
Alice kytarové trsátko5.87 Kč
Club Salsa F835420 (...)66.3 Kč
Dunlop 4100 Delrin (...)17.6 Kč
Dunlop 482R Tortex (...)11.7 Kč
Ahead AHPM394 Kč
Dunlop 424R Tortex (...)12.8 Kč
Meinl ES-BK Egg shaker (...)52.8 Kč
Dunlop 412P Tortex (...)17.6 Kč
Dunlop 4310 Tortex (...)13.4 Kč
Dunlop 417R Gator Grip (...)12.8 Kč
Dunlop 4181 Tortex (...)12.8 Kč
Los Cabos 8AH Seconds (...)26.6 Kč
Ahead RGBX drumstick ring 8.4 Kč
Ahead RGBM drumsticks ring 8.4 Kč
Ahead RGB dromsticks ring 8.4 Kč
Stránky využívají soubory cookies za účelem realizování služeb v souladu se zásadami používání souborů cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s používáním cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.
All rights reserved. Copyright 1999 - 2026 - M.Ostrowski Sp.J. | Ochrana údajů | Politika cookies


