e-mail: [email protected]

Otevírací doba
Pondělí - Pátek 9:30-18:00
Sobota 9:30-14:00

Vítejte na Muzyczny.plMagazyn MUZYCZNY.PL


— v největším a nejlépe vybaveném hudebním obchodě s nástroji, příslušenstvím a hudebním vybavením v Polsku a také jedním z čelních prodejců hudebních zařízení ve střední Evropě.

Jsme skupina muzikantů, zvukařů a milovníků hudby, kteří sdílejí vášeň pro veškeré hudební vybavení a jsou vždy připraveni pomoci. Každý den do své práce vnášíme 25 let zkušeností a nabízíme výrobky, služby a odborné poradenství, které našim klientům umožňují provést správný výběr. Cíl, kterému se naše firma věnuje od počátku, je jednoduchý a jasný - co nejlépe uspokojit potřeby našich zákazníků a uzpůsobit se jejich preferencím, úrovni znalostí a pokročilosti díky nabízení širokého spektra výrobků za ty nejlepší ceny v kombinaci s poctivým poradenstvím a profesionálním servisem. Právě proto je nabídka v Muzyczny.pl systematicky rozšiřována.

Soustředíme se na zajištění dokonalé obsluhy a snažíme se, aby byl postup výběru výrobku a podávání objednávky jednoduchý a příjemný. Zajišťujeme status dostupnosti zboží v reálném čase, dopravu zdarma, sledování zásilek a pohodlný odběr objednávky. Navíc na mnoho zboží nabízíme prodlouženou záruku a vlastní servis hudebních nástrojů a audio zařízení.

Aktuálně u nás najdete kompletní sortiment kytar, klávesových, strunných, dechových a bicích nástrojů. Díky stálé spolupráci a dobrým obchodním kontaktům s distributory a výrobci se můžeme pochlubit jedním z nejlépe rozvinutých kytarových oddělení v Evropě. Najdete u nás skvělý výběr klasických, akustických, basových kytar a elektrických kytar a zesilovačů, efektů a příslušenství.

Spolupracujeme s výrobci předních značek, jako jsou Fender, Gibson, Ibanez, Yamaha, Marshall, Boss, Electro-Harmonix a mnohé další. Snažíme se jít vstříc potřebám hudebníků s různými preferencemi. Vedle tradičních a nejoblíbenějších nástrojů, jako jsou Stratocaster, Telecaster nebo Les Paul, disponujeme také úzkoprofilovými a obtížně dostupnými nástroji, jako jsou Fender Jaguar, Gibson Firebird a nástroje značky Duesenberg a Gretsch. Vyhledáváme nejlepší španělské klasické kytary s rafinovaným zvukem a tradiční ukulele, která v posledních letech prožívají explozi obliby.

Magazyn MUZYCZNY.PL


Vedle těch nejdražších, profesionálních nástrojů u nás najdete kytary pro začátečníky, ty, kteří se na ně učí hrát, a děti. Velký význam klademe na hudební výchovu a mnoho profesionálních učitelů hry na hudební nástroj doporučuje náš obchod a naše služby.

Ovšem Muzyczny.pl to jsou nejen nástroje, ale také obrovský výběr profesionálního a amatérského audio vybavení, nezbytného k obsluze koncertů a práci v nahrávacím studiu. Oddělení audio a studio nabízejí v Polsku nejširší výběr mixů, mikrofonů, sluchátek, rekordérů a systémů ozvučení. Hudebníci a zvukaři u nás najdou profesionální software, bez kterého nemohou současná nahrávací studia fungovat.

Neuzavíráme se samozřejmě jen v tématech spojených výhradně se zvukem, což vedlo k vytvoření široké nabídky světelných, scénických a diskotékových efektů. Současný DJ u nás najde vše, co ke své práci potřebuje.

Hudební nástroje jsou naší vášní a náš kvalifikovaný a zkušený tým poradců jistě každému pomůže s výběrem pro něj vhodného nástroje.

Jsme jediný hudební obchod v Polsku, který disponuje certifikovaným systémem řízení kvality ISO 9001:2008, který nepřetržitě od roku 2006 ovlivňuje zdokonalování firemních postupů.

Serwis MUZYCZNY.PL


Doufáme, že nákupy na našich stránkách pro Vás budou potěšením a rádi bychom znali Váš názor na to, v čem se můžeme zlepšit. Kontaktujte nás, prosím, na adrese [email protected].

Těšíme se na Vás!
Muzyczny.pl Team

Top Deals