| Název: | 4Audio MIC 6m drát |
|---|---|
| Výrobce: | 4Audio |
| Id zboží / Kód: | 157694 / 4A-MIC-VMTS-6 |
| Množství na skladu: | 49 pcs. stav ze dne: 2026-04-19 03:30:25 Kamenný obchod Expediční sklad |
| Jiné označení výrobku: | 4Audio MIC 6m microphone cable, 4Audio MIC-VMTS-6, 4Audio MIC VMTS 6, 4Audio MICVMTS6, MIC-VMTS-6, MIC VMTS 6, MICVMTS6 |
| Správce výrobku: | Marcin Szampowalski, tel. +42 0234261768, email: [email protected] |
![]() |
108735 KLOTZ-MY206 Klotz MY206 kabel mikrofonowy, czarny |
6 mb | ![]() |
![]() |
142219 ADJ-AC-C-X3M Accu Cable złącze XLR kablowe męskie - WYPRZEDAŻ |
1 szt. | ![]() |
![]() |
152034 ADJ-AC-C-J6M Accu Cable J6M wtyk jack TS - WYPRZEDAŻ |
1 szt. | ![]() |
| Technická specifikace: | |
|---|---|
| Délka kabelu | 6 m |
| Konektor 1 | XLR (muž) |
| Konektor 2 | Jack (mono) |
| bydlení | PVC |
| Odpor vodiče | 87 Ω/km |
| Průřez jedné žíly | 0.22 mm² |
| Sprievodca štruktúra | 28 x 0,10 mm |
| celkový průměr | 6.5 mm |
| barva | černá |
Dostupné zboží| Quantity discount: | |
|---|---|
| Qty | Unit price pcs. |
| 5 pcs. | 97.85 Kč |
| Dodávka kurýrem | 235 Kč |
Klotz AY5 0300280 Kč
Yamaha X4983A0R28.4 Kč
4Audio GT1075 1m drát58.7 Kč
Behringer XENYX 10021812 Kč
Klotz AT JJ 0200282 Kč
Yamaha V622560021.1 Kč
Yamaha WF839600 upper (...)1107 Kč
Yamaha XT157A0R25.6 Kč
Yamaha X7351A00 zesilovač21.8 Kč
4Audio MIC2022 1,5m drát126 Kč
4Audio LS2250 (...)34 Kč
Yamaha VS08620R fader (...)29.1 Kč
Yamaha X5482A00 op amp (...)11.7 Kč
Shure SM 58 SE (...)3024 Kč
Yamaha VZ58770R push (...)37.1 Kč
Yamaha UR819100 (...)15.9 Kč
Behringer Xenyx 12022399 Kč
Klotz AYS-1100 Kč
Yamaha XI124A00106 Kč
Yamaha V968390R push (...)24.2 Kč
Accu Cable AC (...)123 Kč
Yamaha VU41840R (...)16.1 Kč
Stránky využívají soubory cookies za účelem realizování služeb v souladu se zásadami používání souborů cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s používáním cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.
All rights reserved. Copyright 1999 - 2026 - M.Ostrowski Sp.J. | Ochrana údajů | Politika cookies





