| Název: | Stagg SM7A bubenické paličky |
|---|---|
| Výrobce: | Stagg |
| Id zboží / Kód: | 138065 / STAGG-SM7A |
| Množství na skladu: | 0 set |
| Pozor! Cena tohoto zboží se mohla změnit. Aktuální cenu a čekací dobu dohodnete s opatrovníkem výrobku. | |
| Jiné označení výrobku: | Stagg SM7A bubenické paličky, Stagg SM7A, SM7A |
| Správce výrobku: | Marcin Szampowalski, tel. +42 0234261768, email: [email protected] |
| Technická specifikace: | |
|---|---|
| Věc | Javor |
| Skořápka | Přírodní |
| Hlava | Dřevěný |
| Tvar hlavy | Ovál |
| Úzký profil | Krátký |
Ahead MT58.7 Kč
D′Addario EXL 125 (...)176 Kč
Fender Black Pick (...)17.6 Kč
MXL PF-002774 Kč
Dunlop 417R Gator Grip (...)17.6 Kč
Kazoo metal117 Kč
D′Addario EJ-30 (...)375 Kč
Vic Firth Nova 7A (...)164 Kč
Los Cabos 8AH (...)95.4 Kč
Dunlop Lucky 13 11 (...)17.6 Kč
Dunlop 4491 Nylon Max (...)13.4 Kč
Dunlop 4491 Nylon Max (...)17.6 Kč
Fom ME-151364 Kč
Dunlop 4310 Tortex (...)13.4 Kč
D′Addario EJ-27N (...)193 Kč
MatMax zvonky522 Kč
D′Addario EXL 110 (...)169 Kč
Evans EQPC1 clear (...)246 Kč
Ahead RGB dromsticks ring 8.4 Kč
Ahead RGBX drumstick ring 8.4 Kč
Ahead RGBM drumsticks ring 8.4 Kč
Stránky využívají soubory cookies za účelem realizování služeb v souladu se zásadami používání souborů cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s používáním cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.
All rights reserved. Copyright 1999 - 2026 - M.Ostrowski Sp.J. | Ochrana údajů | Politika cookies


