| Název: | ProMark 5A Wood Tip bubenické paličky |
|---|---|
| Výrobce: | ProMark |
| Id zboží / Kód: | 121616 / PM-TX5AW |
| Množství na skladu: | 0 set |
| Pozor! Cena tohoto zboží se mohla změnit. Aktuální cenu a čekací dobu dohodnete s opatrovníkem výrobku. | |
| Jiné označení výrobku: | ProMark 5A Wood Tip drumsticks, ProMark TX5AW, TX5AW |
| Správce výrobku: | Marcin Szampowalski, tel. +42 0234261768, email: [email protected] |
ProMark 5A Wood Tip
The 5A has long been the best selling stick for all styles of music due to it's well-balanced design and length. The oval-shaped tip provides a full, dark sound. The 5A is versatile enough to be used in all musical genres.
• Hickory is the most popular wood choice for drumsticks due to its resilience, responsiveness, durability, and classic feel
• Oval wood tip provides a dark, warm tone suited for multiple applications
| Technická specifikace: | |
|---|---|
| Věc | Bílý ořech |
| Délka hole | 40.6 cm |
| Průměr tyče | 1.4 cm |
| Skořápka | Přírodní |
| Hlava | Dřevěný |
| Tvar hlavy | Ovál |
| Úzký profil | Průměrný |
4Audio 20-20099.7 Kč
ProMark RBH535AW (...)293 Kč
Akmuz K-2 (...)1050 Kč
Neutrik NP2X BAG (...)70.7 Kč
Neutrik NP2RX BAG (...)196 Kč
Stagg SSST135.2 Kč
4Audio MIC 1,5m drát123 Kč
LD Systems HPA4 (...)1290 Kč
D′Addario PL010 (...)103 Kč
D′Addario EXL 110 (...)169 Kč
Dunlop 5001 (...)52.7 Kč
Meinl Cymbals MDH262 Kč
Klark Teknik DN100 (...)2575 Kč
Akmuz T-3 bubenická idle1695 Kč
Alice kytarové trsátko5.87 Kč
Evans B14HD Genera (...)669 Kč
Klotz AC110 SW (...)58.7 Kč
Ahead RGBX drumstick ring 8.4 Kč
Ahead RGBM drumsticks ring 8.4 Kč
Ahead RGB dromsticks ring 8.4 Kč
Stránky využívají soubory cookies za účelem realizování služeb v souladu se zásadami používání souborů cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s používáním cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.
All rights reserved. Copyright 1999 - 2026 - M.Ostrowski Sp.J. | Ochrana údajů | Politika cookies
