| Název: | Nexon Aqustick H7A Concert |
|---|---|
| Výrobce: | Nexon |
| Id zboží / Kód: | 242900 / NEXON-AQ-H7A-CONCERT |
| Množství na skladu: | 0 set |
| Pozor! Cena tohoto zboží se mohla změnit. Aktuální cenu a čekací dobu dohodnete s opatrovníkem výrobku. | |
| Jiné označení výrobku: | Nexon Aqustick H7A Concert, Nexon AQ-H7A-CONCERT, Nexon AQ H7A CONCERT, Nexon AQH7ACONCERT, AQ-H7A-CONCERT, AQ H7A CONCERT, AQH7ACONCERT |
| Správce výrobku: | Marcin Szampowalski, tel. +42 0234261768, email: [email protected] |
| Technická specifikace: | |
|---|---|
| Věc | Bílý ořech |
| Délka hole | 39.5 cm |
| Průměr tyče | 1.35 cm |
| Skořápka | Přírodní |
| Hlava | Dřevěný |
| Tvar hlavy | Ovál |
| Úzký profil | Krátký |
Ritter RGE1-D-SB K404 Kč
Framus 45220 struny na (...)64.1 Kč
Gładek 150-D bubenické (...)77.9 Kč
Geipel 80 kalafuna pro (...)85.3 Kč
Ritter RGD2-D-ANT629 Kč
Stim Ki05 KX2 (...)557 Kč
Ritter RGF0-D-SB341 Kč
Proel BULK120LU6 (...)205 Kč
MatMax pouzdro na zvonky88.7 Kč
Ritter RGE1-C-SBK398 Kč
K&M 85060 drák na (...)76.4 Kč
Jeremi GB-06L 39 (...)416 Kč
K&M 85055 držák na (...)72.3 Kč
Nexon Aqustick H5B (...)93.8 Kč
Ahead RGBM drumsticks ring 8.4 Kč
Ahead RGBX drumstick ring 8.4 Kč
Ahead RGB dromsticks ring 8.4 Kč
Stránky využívají soubory cookies za účelem realizování služeb v souladu se zásadami používání souborů cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s používáním cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.
All rights reserved. Copyright 1999 - 2026 - M.Ostrowski Sp.J. | Ochrana údajů | Politika cookies
