| Název: | Nexon Aqustick H5A |
|---|---|
| Výrobce: | Nexon |
| Id zboží / Kód: | 242895 / NEXON-AQ-H5A-PRACTICE |
| Množství na skladu: | 0 set |
| Pozor! Cena tohoto zboží se mohla změnit. Aktuální cenu a čekací dobu dohodnete s opatrovníkem výrobku. | |
| Jiné označení výrobku: | Nexon Aqustick H5A, Nexon AQ-H5A-PRACTICE, Nexon AQ H5A PRACTICE, Nexon AQH5APRACTICE, AQ-H5A-PRACTICE, AQ H5A PRACTICE, AQH5APRACTICE |
| Správce výrobku: | Marcin Szampowalski, tel. +42 0234261768, email: [email protected] |
| Technická specifikace: | |
|---|---|
| Věc | Bílý ořech |
| Délka hole | 41 cm |
| Průměr tyče | 1.43 cm |
| Skořápka | Přírodní |
| Hlava | Dřevěný |
| Tvar hlavy | Slza |
| Úzký profil | Průměrný |
D′Addario EJ-10 (...)199 Kč
Vic Firth Nova 5BR (...)164 Kč
Danmar 210MK Metal Kick131 Kč
IK Multimedia Tone X One4147 Kč
Nexon Aqustick H5A134 Kč
Nexon Aqustick HG5B (...)91.8 Kč
Los Cabos 8AH Seconds (...)26.6 Kč
Vic Firth Nova 7A (...)164 Kč
Dunlop 9102 64.3 Kč
Club Salsa F835416 (...)66.3 Kč
Elixir 14077 NW LS (...)1641 Kč
Adam Hall Connectors K (...)93.8 Kč
Nexon Aqustick HG5A73.4 Kč
Stagg SSST135.2 Kč
Los Cabos 8AH (...)95.4 Kč
Dunlop 4181 Tortex (...)12.8 Kč
Ahead RGBX drumstick ring 8.4 Kč
Ahead RGBM drumsticks ring 8.4 Kč
Ahead RGB dromsticks ring 8.4 Kč
Stránky využívají soubory cookies za účelem realizování služeb v souladu se zásadami používání souborů cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s používáním cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.
All rights reserved. Copyright 1999 - 2026 - M.Ostrowski Sp.J. | Ochrana údajů | Politika cookies
