| Název: | Nexon Aqustick H5A |
|---|---|
| Výrobce: | Nexon |
| Id zboží / Kód: | 242893 / NEXON-AQ-H5A-BASALT |
| Množství na skladu: | 0 set |
| Pozor! Cena tohoto zboží se mohla změnit. Aktuální cenu a čekací dobu dohodnete s opatrovníkem výrobku. | |
| Jiné označení výrobku: | Nexon Aqustick H5A, Nexon AQ-H5A-BASALT, Nexon AQ H5A BASALT, Nexon AQH5ABASALT, AQ-H5A-BASALT, AQ H5A BASALT, AQH5ABASALT |
| Správce výrobku: | Marcin Szampowalski, tel. +42 0234261768, email: [email protected] |
| Technická specifikace: | |
|---|---|
| Věc | Bílý ořech |
| Délka hole | 41 cm |
| Průměr tyče | 1.43 cm |
| Skořápka | Lakovaná |
| Hlava | Dřevěný |
| Tvar hlavy | Ovál |
| Úzký profil | Průměrný |
Meinl MEINL SB508418 Kč
Dunlop 4181 Tortex (...)12.8 Kč
Stagg SM7AN58.7 Kč
Ortega OGPST-050 (...)11.7 Kč
Dunlop 6434 Cymbal (...)199 Kč
Dunlop 4310 Tortex (...)13.4 Kč
Dunlop 4310 Tortex (...)13.4 Kč
Stagg SSST135.2 Kč
Dunlop 424R Tortex (...)12.8 Kč
Vic Firth Nova 7A (...)164 Kč
Stagg SBRU10 RN416 Kč
Nexon UTV-200 (...)106 Kč
Dunlop 414-060 Tortex (...)11.7 Kč
Ernie Ball 2223 NC (...)144 Kč
Meinl Cymbals MPP-12-TL1387 Kč
Nexon Aqustick H5A105 Kč
Ahead RGBX drumstick ring 8.4 Kč
Ahead RGB dromsticks ring 8.4 Kč
Ahead RGBM drumsticks ring 8.4 Kč
Stránky využívají soubory cookies za účelem realizování služeb v souladu se zásadami používání souborů cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s používáním cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.
All rights reserved. Copyright 1999 - 2026 - M.Ostrowski Sp.J. | Ochrana údajů | Politika cookies
