| Název: | Vincent Bach puzon basowy i tenorowy K341 2G |
|---|---|
| Výrobce: | Bach |
| Id zboží / Kód: | 199928 / BACH-712810K |
| Množství na skladu: | 0 pcs. |
| Pozor! Cena tohoto zboží se mohla změnit. Aktuální cenu a čekací dobu dohodnete s opatrovníkem výrobku. | |
| Jiné označení výrobku: | Vincent Bach puzon basowy i tenorowy K341 2G, Bach 712810K, 712810K |
| Správce výrobku: | Marcin Szampowalski, tel. +42 0234261768, email: [email protected] |

| Technická specifikace: | |
|---|---|
| Instrument | Puzon |
| Rozmiar | 2G |
| Średnica | 26.75 mm |
| Kolor | Posrebrzany |
| Głębokość kielicha | Deep |
| Kształt obręczy | Medium narrow |
Zboží není skladem
Doprava zdarma| Doprava zdarma | 0 Kč |
Stránky využívají soubory cookies za účelem realizování služeb v souladu se zásadami používání souborů cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s používáním cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.
All rights reserved. Copyright 1999 - 2026 - M.Ostrowski Sp.J. | Ochrana údajů | Politika cookies