| Název: | Vic Firth Nova 5A Red Nylon paličky |
|---|---|
| Výrobce: | Vic Firth |
| Id zboží / Kód: | 196690 / VIC-N5ARN |
| Množství na skladu: | 0 set |
| Pozor! Cena tohoto zboží se mohla změnit. Aktuální cenu a čekací dobu dohodnete s opatrovníkem výrobku. | |
| Jiné označení výrobku: | Vic Firth Nova 5A Red Nylon drumsticks, Vic Firth N5ARN, N5ARN |
| Správce výrobku: | Marcin Szampowalski, tel. +42 0234261768, email: [email protected] |
Vic Firth Nova 5A Red Nylon
• Material: Hickory
• Model: Red
• Nylon oval tips
• Length: 406 mm
• Diameter: 14.3 mm
| Technická specifikace: | |
|---|---|
| Věc | Bílý ořech |
| Délka hole | 40.6 cm |
| Průměr tyče | 1.43 cm |
| Skořápka | Lakovaná |
| Hlava | Dřevěný |
| Tvar hlavy | Váleček |
| Úzký profil | Průměrný |
| Sada | Tak |
D′Addario ECG-24 (...)616 Kč
Hayman BDM-2287 Kč
Dunlop 921546.9 Kč
D′Addario EXL 110 (...)169 Kč
Vic Firth SJM Jojo (...)440 Kč
Vic Firth SDW Dave (...)440 Kč
Vic Firth Nova 5A (...)164 Kč
Rean NYS-22446.9 Kč
Stagg SM7A bubenické (...)58.7 Kč
Vic Firth Nova 5AB (...)164 Kč
Rean NYS-228 konektor (...)16.4 Kč
Yamaha ME 102 Hard (...)525 Kč
Meinl ES-BK Egg shaker (...)52.8 Kč
Vic Firth Nova 7A (...)164 Kč
D′Addario ECB 81 (...)1026 Kč
Vic Firth Nova 7AN (...)199 Kč
Ahead 7A bubenické (...)460 Kč
Ahead RGB dromsticks ring 8.4 Kč
Ahead RGBX drumstick ring 8.4 Kč
Ahead RGBM drumsticks ring 8.4 Kč
Stránky využívají soubory cookies za účelem realizování služeb v souladu se zásadami používání souborů cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s používáním cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.
All rights reserved. Copyright 1999 - 2026 - M.Ostrowski Sp.J. | Ochrana údajů | Politika cookies
