| Název: | 4Audio MIC2022 PRO 1m przewód niesymetryczny XLRż TS Neutrik |
|---|---|
| Výrobce: | 4Audio |
| Id zboží / Kód: | 191920 / 4A-MIC-XFTS-01-PRO-X |
| Množství na skladu: | 0 pcs. |
| Pozor! Cena tohoto zboží se mohla změnit. Aktuální cenu a čekací dobu dohodnete s opatrovníkem výrobku. | |
| Jiné označení výrobku: | 4Audio MIC2022 PRO 1m przewód niesymetryczny XLRż TS Neutrik, 4Audio MIC-XFTS-01-PRO-X, 4Audio MIC XFTS 01 PRO X, 4Audio MICXFTS01PROX, MIC-XFTS-01-PRO-X, MIC XFTS 01 PRO X, MICXFTS01PROX |
| Správce výrobku: | Marcin Szampowalski, tel. +42 0234261768, email: [email protected] |
![]() |
108735 KLOTZ-MY206 Klotz MY206 kabel mikrofonowy, czarny |
1 mb | ![]() |
![]() |
158666 ZŁ-NC3FXX-D Neutrik NC3FXX-D złącze kablowe żeńskie |
1 szt. | ![]() |
![]() |
158667 ZŁ-NP2X-D Neutrik NP2X-D wtyk jack TS |
1 szt. | ![]() |
| Technická specifikace: | |
|---|---|
| Délka kabelu | 1 m |
| Typy konektorů | XLRf - TS |
| bydlení | PVC |
| Odpor vodiče | 87 Ω/km |
| Průřez jedné žíly | 0.22 mm² |
| Sprievodca štruktúra | 28 x 0.10 mm |
| celkový průměr | 5 mm |
| přepínač | ne |
| barva | černá |
Zboží není skladem| Quantity discount: | |
|---|---|
| Qty | Unit price pcs. |
| 5 pcs. | 172.90 Kč |
| Dodávka kurýrem | 235 Kč |
Stránky využívají soubory cookies za účelem realizování služeb v souladu se zásadami používání souborů cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s používáním cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.
All rights reserved. Copyright 1999 - 2026 - M.Ostrowski Sp.J. | Ochrana údajů | Politika cookies



