| Název: | Klotz MIC PRO 2m drát |
|---|---|
| Výrobce: | Klotz |
| Id zboží / Kód: | 163456 / KLOTZ-MIC-XX-02-PRO-X |
| Množství na skladu: | 0 set |
| Pozor! Cena tohoto zboží se mohla změnit. Aktuální cenu a čekací dobu dohodnete s opatrovníkem výrobku. | |
| Jiné označení výrobku: | Klotz MIC PRO 2m drát, Klotz MIC-XX-02-PRO-X, Klotz MIC XX 02 PRO X, Klotz MICXX02PROX, MIC-XX-02-PRO-X, MIC XX 02 PRO X, MICXX02PROX |
| Správce výrobku: | Marcin Szampowalski, tel. +42 0234261768, email: [email protected] |
| Technická specifikace: | |
|---|---|
| Délka kabelu | 2 m |
| Typy konektorů | XLRf - XLRm |
| bydlení | PVC |
| Odpor vodiče | 85 Ω/km |
| Průřez jedné žíly | 0.22 mm² |
| Sprievodca štruktúra | 28 x 0.10 mm |
| celkový průměr | 6.15 mm |
| přepínač | ne |
| barva | černá |
Hercules MS432B (...)757 Kč
Steinberg UR22 MKII3314 Kč
Monacor ACS-23564.5 Kč
Klotz AYS-6183 Kč
Audio Technica AT-2020 (...)2258 Kč
Klotz MIC PRO 1m drát323 Kč
Klotz AB JJ0060296 Kč
Shure SM 58 LCE (...)2862 Kč
Adam Hall PAD ECO 1375 Kč
Stránky využívají soubory cookies za účelem realizování služeb v souladu se zásadami používání souborů cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s používáním cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.
All rights reserved. Copyright 1999 - 2026 - M.Ostrowski Sp.J. | Ochrana údajů | Politika cookies
