| Název: | Hercules MS432B mikrofonní stativ |
|---|---|
| Výrobce: | Hercules |
| Id zboží / Kód: | 166770 / HERC-MS432B |
| Množství na skladu: | 0 pcs. |
| Pozor! Cena tohoto zboží se mohla změnit. Aktuální cenu a čekací dobu dohodnete s opatrovníkem výrobku. | |
| Jiné označení výrobku: | Hercules MS432B microphone stand, Hercules MS432B, MS432B |
| Správce výrobku: | Marcin Szampowalski, tel. +42 0234261768, email: [email protected] |
Hercules MS432B
The HERCULES Stage Series Mic Stand MS432B features the 2-in-1 Boom Clamp and the Quick Turn Clutch.
• The 2-in-1 Boom Clamp with Single Knob Adjustment safely secures boom length and angle.
• Height adjustment is easy and fast with Quick Turn design.
• The Die Cast Aluminum Tripod Base provides support and durability.
• Height: 875 mm - 1475 mm (34.4" - 58.1")
• Weight: 2.2 kg (4.9 lbs.)
• Base Radius: 630 mm (24.8”)
• Boom Length: 780 mm (30.7")
• Folded Size: 805 mm x 95 mm x 95 mm (31.7" x 3.7" x 3.7")
| Technická specifikace: | |
|---|---|
| Konstrukce | Zlomený |
| Typ | Podlaha |
| Materiál | ocel |
| Základní konstrukce | Stativ |
| Teleskopický výložník | ne |
| Min. Výška | 870 mm |
| Max. výška | 1470 mm |
| Délka paže | 780 mm |
| Barva | Černá |
| Hmotnost | 2.2 kilogram |
Shure Beta 58 A (...)4601 Kč
Monacor ACS-23564.5 Kč
Hercules GS415B stativ1026 Kč
Rico Plasticover 2.0 (...)93.8 Kč
Hercules MS540B (...)1030 Kč
Vandoren Standard 2.0 (...)74.3 Kč
Shure SM 7 B dynamický (...)10116 Kč
K&M 85050 drák na (...)90.9 Kč
K&M 85060 drák na (...)76.4 Kč
Rode NT1-A Kit studio (...)4516 Kč
Sommer Onyx 2025 (...)152 Kč
MXL PF-002774 Kč
Shure A58WS166 Kč
4Audio GT1075 5m drát381 Kč
4Audio GT1075 4.5m drát164 Kč
D′Addario EJ 45 (...)292 Kč
Vandoren Standard Es (...)74.3 Kč
Stim M08328 Kč
Shure SM 58 SE (...)3024 Kč
Remo BA-0114-00 (...)456 Kč
AN napájecí kabel229 Kč
Klotz AY5 0200257 Kč
K&M 85055 držák na (...)72.3 Kč
Stránky využívají soubory cookies za účelem realizování služeb v souladu se zásadami používání souborů cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s používáním cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.
All rights reserved. Copyright 1999 - 2026 - M.Ostrowski Sp.J. | Ochrana údajů | Politika cookies


