| Název: | Procab CLA716/10 |
|---|---|
| Výrobce: | Procab |
| Id zboží / Kód: | 158414 / PROCAB-CLA716/10 |
| Množství na skladu: | 0 pcs. |
| Pozor! Cena tohoto zboží se mohla změnit. Aktuální cenu a čekací dobu dohodnete s opatrovníkem výrobku. | |
| Jiné označení výrobku: | Procab CLA716/10 mini Jack TRS-mini Jack TRS, 10m, Procab CLA716/10, CLA716/10 |
| Správce výrobku: | Marcin Szampowalski, tel. +42 0234261768, email: [email protected] |
Procab CLA716/10
Classic series offer a stunning line of cables that will satisfy any user that comes into contact with it. Not only the design but also the quality of the cables itself is unheard of in this price range.
• Cable Type : MC305
• Length: 10m
| Technická specifikace: | |
|---|---|
| Délka kabelu | 10 m |
| Konektor 1 | Mini jack |
| Konektor 2 | Mini jack |
| bydlení | PVC |
| celkový průměr | 4 mm |
| barva | černá |
Stránky využívají soubory cookies za účelem realizování služeb v souladu se zásadami používání souborů cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s používáním cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.
All rights reserved. Copyright 1999 - 2026 - M.Ostrowski Sp.J. | Ochrana údajů | Politika cookies
