| Název: | 4Audio MIC 6m drát |
|---|---|
| Výrobce: | 4Audio |
| Id zboží / Kód: | 157693 / 4A-MIC-VMTRS-6 |
| Množství na skladu: | 0 pcs. |
| Pozor! Cena tohoto zboží se mohla změnit. Aktuální cenu a čekací dobu dohodnete s opatrovníkem výrobku. | |
| Jiné označení výrobku: | 4Audio MIC 6m microphone cable, 4Audio MIC-VMTRS-6, 4Audio MIC VMTRS 6, 4Audio MICVMTRS6, MIC-VMTRS-6, MIC VMTRS 6, MICVMTRS6 |
| Správce výrobku: | Marcin Szampowalski, tel. +42 0234261768, email: [email protected] |
| Technická specifikace: | |
|---|---|
| Délka kabelu | 6 m |
| Konektor 1 | XLR (muž) |
| Konektor 2 | Jack (stereo) |
| bydlení | PVC |
| Odpor vodiče | 87 Ω/km |
| Průřez jedné žíly | 0.22 mm² |
| Sprievodca štruktúra | 28 x 0,10 mm |
| celkový průměr | 6.5 mm |
| barva | černá |
Zboží není skladem| Quantity discount: | |
|---|---|
| Qty | Unit price pcs. |
| 5 pcs. | 189.05 Kč |
| Dodávka kurýrem | 235 Kč |
Klotz AY5 0300280 Kč
Sommer The Spirit XXL (...)64.5 Kč
Fzone FM 100 metronom87.7 Kč
Alice A009A GR klika (...)23.5 Kč
Monacor MEC-63599.7 Kč
Dunlop 462R Tortex III (...)13.4 Kč
4Audio MIC2022 3m drát270 Kč
Neutrik NP2X konektor (...)85.6 Kč
Vitalco RCA35.2 Kč
Dunlop 4410 Nylon (...)17.6 Kč
Dunlop 6422 Cymbal (...)104 Kč
Akmuz T-6 nastavitelné (...)2164 Kč
AN napájecí kabel96.7 Kč
Adam Hall K3 DTOS 2M 005045.2 Kč
4Audio GT1075 3m drát293 Kč
Behringer HA400 (...)751 Kč
Ewpol pouzdro na piano1173 Kč
4Audio GT1075 3m drát194 Kč
Sommer Onyx 2025 Mk2 (...)47.9 Kč
Proel BULK410LU5141 Kč
Stránky využívají soubory cookies za účelem realizování služeb v souladu se zásadami používání souborů cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s používáním cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.
All rights reserved. Copyright 1999 - 2026 - M.Ostrowski Sp.J. | Ochrana údajů | Politika cookies






