| Název: | 4Audio MIC 6m drát |
|---|---|
| Výrobce: | 4Audio |
| Id zboží / Kód: | 157691 / 4A-MIC-VFTRS-6 |
| Množství na skladu: | 0 pcs. |
| Pozor! Cena tohoto zboží se mohla změnit. Aktuální cenu a čekací dobu dohodnete s opatrovníkem výrobku. | |
| Jiné označení výrobku: | 4Audio MIC 6m microphone cable, 4Audio MIC-VFTRS-6, 4Audio MIC VFTRS 6, 4Audio MICVFTRS6, MIC-VFTRS-6, MIC VFTRS 6, MICVFTRS6 |
| Správce výrobku: | Marcin Szampowalski, tel. +42 0234261768, email: [email protected] |
| Technická specifikace: | |
|---|---|
| Délka kabelu | 6 m |
| Konektor 1 | XLR (žena) |
| Konektor 2 | Jack (stereo) |
| bydlení | PVC |
| Odpor vodiče | 87 Ω/km |
| Průřez jedné žíly | 0.22 mm² |
| Sprievodca štruktúra | 28 x 0,10 mm |
| celkový průměr | 6.5 mm |
| barva | černá |
Zboží není skladem| Quantity discount: | |
|---|---|
| Qty | Unit price pcs. |
| 5 pcs. | 93.10 Kč |
| Dodávka kurýrem | 235 Kč |
Monacor HA-37 adaptér35.2 Kč
Shure SM 57 LCE (...)2801 Kč
D′Addario EXL 110 (...)169 Kč
Accu Cable XLR konektor13.5 Kč
Pinanson 10018 Kč
4Audio LS2250 10m drát528 Kč
Shure SM 58 LCE (...)2862 Kč
D′Addario EJ-27N (...)193 Kč
Monacor ACS-263599.7 Kč
4Audio GT1075 5m drát182 Kč
Procab VC120 adaptér99.7 Kč
K&M 85060 drák na (...)76.4 Kč
Neutrik NC3FRX-BAG (...)121 Kč
Procab VC145 adaptér106 Kč
Procab VC125 adaptér99.7 Kč
Monacor MEC-63599.7 Kč
Adam Hall S5B (...)569 Kč
Stránky využívají soubory cookies za účelem realizování služeb v souladu se zásadami používání souborů cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s používáním cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.
All rights reserved. Copyright 1999 - 2026 - M.Ostrowski Sp.J. | Ochrana údajů | Politika cookies






