| Název: | Tama LST1465 14x6,5″ Sound Lab Snare pochodující bubínek |
|---|---|
| Výrobce: | Tama |
| Id zboží / Kód: | 145636 / TAMA-LST-1465 |
| Množství na skladu: | 0 pcs. |
| Produkt již není k dispozici. | |
| Jiné označení výrobku: | Tama LST1465 14x6,5″ Sound Lab Snare pochodující bubínek, Tama LST-1465, Tama LST 1465, Tama LST1465, LST-1465, LST 1465, LST1465 |
| Technická specifikace: | |
|---|---|
| Tělo | Ocel |
| Průměr | 14 " |
| výška | 5.5 " |
| Tloušťka těla | 1.2 mm |
| Počet ladících šroubů | 10 |
| Kování | Ocel |
Stránky využívají soubory cookies za účelem realizování služeb v souladu se zásadami používání souborů cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s používáním cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.
All rights reserved. Copyright 1999 - 2026 - M.Ostrowski Sp.J. | Ochrana údajů | Politika cookies
