| Název: | Hipstix Hickory 5A bubenické paličky |
|---|---|
| Výrobce: | Hipstix |
| Id zboží / Kód: | 127792 / HIPSTIX-H5A |
| Množství na skladu: | 0 set |
| Pozor! Cena tohoto zboží se mohla změnit. Aktuální cenu a čekací dobu dohodnete s opatrovníkem výrobku. | |
| Jiné označení výrobku: | Hipstix Hickory 5A drum sticks, Hipstix H5A, H5A |
| Správce výrobku: | Marcin Szampowalski, tel. +42 0234261768, email: [email protected] |
| Technická specifikace: | |
|---|---|
| Věc | Bílý ořech |
| Délka hole | 40 cm |
| Průměr tyče | 1.5 cm |
| Skořápka | Lakovaná |
| Hlava | Dřevěný |
| Tvar hlavy | Ovál |
| Úzký profil | Krátký |
Vic Firth Nova 7A (...)164 Kč
Vic Firth Nova 5A (...)164 Kč
Tama H5B bubenické (...)252 Kč
Meinl Cymbals BACON284 Kč
Kazoo metal117 Kč
AN Flażolet F252 Kč
ProMark FBH565AW (...)293 Kč
Dunlop 4100 Delrin (...)17.6 Kč
Rohema Percussion (...)147 Kč
Rohema Percussion (...)48.3 Kč
Danmar 512B29.3 Kč
Artbeat Eco Line (...)117 Kč
Tama HS80W stojan na (...)2853 Kč
Dunlop 5001 (...)52.7 Kč
MatMax sticks for (...)29.6 Kč
Angel AX-25N2 zvonky540 Kč
Ahead RGBM drumsticks ring 8.4 Kč
Ahead RGB dromsticks ring 8.4 Kč
Ahead RGBX drumstick ring 8.4 Kč
Stránky využívají soubory cookies za účelem realizování služeb v souladu se zásadami používání souborů cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s používáním cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.
All rights reserved. Copyright 1999 - 2026 - M.Ostrowski Sp.J. | Ochrana údajů | Politika cookies


