| Název: | Procab REF703 XLRm -> 2x RCA 5m |
|---|---|
| Výrobce: | Procab |
| Id zboží / Kód: | 125240 / PROCAB-REF703/5 |
| Množství na skladu: | 0 pcs. |
| Produkt již není k dispozici. | |
| Jiné označení výrobku: | Procab REF703 cable XLRm -> 2x RCA 5m, Procab REF703/5, REF703/5 |
| Technická specifikace: | |
|---|---|
| Délka kabelu | 5 m |
| Konektor 1 | XLR (muž) |
| Konektor 2 | RCA |
| bydlení | PVC |
| barva | černá |
Stránky využívají soubory cookies za účelem realizování služeb v souladu se zásadami používání souborů cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s používáním cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.
All rights reserved. Copyright 1999 - 2026 - M.Ostrowski Sp.J. | Ochrana údajů | Politika cookies
