| Název: | Procab REF709 TRS -> XLRm XLRf 3m |
|---|---|
| Výrobce: | Procab |
| Id zboží / Kód: | 125223 / PROCAB-REF709/3 |
| Množství na skladu: | 0 pcs. |
| Produkt již není k dispozici. | |
| Jiné označení výrobku: | Procab REF709 cable TRS -> XLRm XLRf 3m, Procab REF709/3, REF709/3 |
| Technická specifikace: | |
|---|---|
| Délka kabelu | 3 m |
| Konektor 1 | Jack (stereo) |
| Konektor 2 | XLR (žena / muž) |
| bydlení | PVC |
| barva | černá |
Stránky využívají soubory cookies za účelem realizování služeb v souladu se zásadami používání souborů cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s používáním cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.
All rights reserved. Copyright 1999 - 2026 - M.Ostrowski Sp.J. | Ochrana údajů | Politika cookies
