| Název: | LD Systems ICOA 12 A W aktivní reproduktor |
|---|---|
| Výrobce: | LD Systems |
| Id zboží / Kód: | 223468 / LDS-ICOA12AW |
| Množství na skladu: | 0 pcs. |
| Pozor! Cena tohoto zboží se mohla změnit. Aktuální cenu a čekací dobu dohodnete s opatrovníkem výrobku. | |
| Jiné označení výrobku: | LD Systems ICOA 12 A W active loudspeaker, LD Systems ICOA12AW, ICOA12AW |
| Správce výrobku: | Marcin Szampowalski, tel. +42 0234261768, email: [email protected] |
| Technická specifikace: | |
|---|---|
| Velikost reproduktoru | 12 " |
| design | Obousměrný |
| Energie | 300 W |
| Frekvenční odezva z | 50 Hz |
| Frekvenční odezva na | 20 kHz |
| Hladina akustického tlaku (max SPL) | 126 dB |
| Úhel difuze | 90° x 50° |
| DSP | ano |
| Bluetooth | ne |
Zboží není skladem
Doprava zdarma| Doprava zdarma | 0 Kč |
TW Audio SBM12 19384 Kč
Stránky využívají soubory cookies za účelem realizování služeb v souladu se zásadami používání souborů cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s používáním cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.
All rights reserved. Copyright 1999 - 2026 - M.Ostrowski Sp.J. | Ochrana údajů | Politika cookies





















