| Název: | Vic Firth 5A Shogun |
|---|---|
| Výrobce: | Vic Firth |
| Id zboží / Kód: | 196708 / VIC-SHO5A |
| Množství na skladu: | 0 set |
| Pozor! Cena tohoto zboží se mohla změnit. Aktuální cenu a čekací dobu dohodnete s opatrovníkem výrobku. | |
| Jiné označení výrobku: | Vic Firth 5A Shogun, Vic Firth SHO5A, SHO5A |
| Správce výrobku: | Marcin Szampowalski, tel. +42 0234261768, email: [email protected] |
| Technická specifikace: | |
|---|---|
| Věc | Japonský dub |
| Délka hole | 40.6 cm |
| Průměr tyče | 1.44 cm |
| Skořápka | Lakovaná |
| Hlava | Dřevěný |
| Tvar hlavy | Slza |
Zboží není skladem| Quantity discount: | |
|---|---|
| Qty | Unit price set |
| 3 set | 339.08 Kč |
| 5 set | 335.62 Kč |
| 10 set | 328.70 Kč |
| Dodávka kurýrem | 235 Kč |
Ahead RGB dromsticks ring 8.4 Kč
Ahead RGBX drumstick ring 8.4 Kč
Ahead RGBM drumsticks ring 8.4 Kč
Stránky využívají soubory cookies za účelem realizování služeb v souladu se zásadami používání souborů cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s používáním cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.
All rights reserved. Copyright 1999 - 2026 - M.Ostrowski Sp.J. | Ochrana údajů | Politika cookies
