| Název: | Adam Hall Cables K4 YVMF 0180 |
|---|---|
| Výrobce: | Adam Hall |
| Id zboží / Kód: | 185247 / AHALL-K4YVMF0180 |
| Množství na skladu: | 0 pcs. |
| Pozor! Cena tohoto zboží se mohla změnit. Aktuální cenu a čekací dobu dohodnete s opatrovníkem výrobku. | |
| Jiné označení výrobku: | Adam Hall Cables K4 YVMF 0180, Adam Hall K4YVMF0180, K4YVMF0180 |
| Správce výrobku: | Marcin Szampowalski, tel. +42 0234261768, email: [email protected] |
| Technická specifikace: | |
|---|---|
| Délka kabelu | 1.8 m |
| Konektor 1 | Jack (stereo) |
| Konektor 2 | XLR (žena / muž) |
| bydlení | PVC |
| Odpor vodiče | 80 Ω/km |
| Průřez jedné žíly | 0.22 mm² |
| Sprievodca štruktúra | 28 x 0,10 mm |
| celkový průměr | 4.3 mm |
| barva | černá |
Hosa CMM-103145 Kč
Klotz przewód (...)1024 Kč
Hosa CMM-105 162 Kč
4Audio 20-20071.2 Kč
Yamaha MG 10 mixér5824 Kč
Klotz Pie Ky0300315 Kč
Klotz AY7 0100241 Kč
Adam Hall 8101 Kb 0200194 Kč
AN napájecí kabel 10.00m293 Kč
Stránky využívají soubory cookies za účelem realizování služeb v souladu se zásadami používání souborů cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s používáním cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.
All rights reserved. Copyright 1999 - 2026 - M.Ostrowski Sp.J. | Ochrana údajů | Politika cookies
