| Název: | Adam Hall Cables K4 BFV 0060 |
|---|---|
| Výrobce: | Adam Hall |
| Id zboží / Kód: | 185150 / AHALL-K4BFV0060 |
| Množství na skladu: | 0 pcs. |
| Pozor! Cena tohoto zboží se mohla změnit. Aktuální cenu a čekací dobu dohodnete s opatrovníkem výrobku. | |
| Jiné označení výrobku: | Adam Hall Cables K4 BFV 0060, Adam Hall K4BFV0060, K4BFV0060 |
| Správce výrobku: | Marcin Szampowalski, tel. +42 0234261768, email: [email protected] |
| Technická specifikace: | |
|---|---|
| Délka kabelu | 0.6 m |
| Typy konektorů | XLRf - TRS |
| bydlení | PVC |
| Odpor vodiče | 80 Ω/km |
| Průřez jedné žíly | 0.22 mm² |
| Sprievodca štruktúra | 28 x 0.10 mm |
| celkový průměr | 5.8 mm |
| přepínač | ne |
| barva | černá |
Gravity MSQC 1 TB73.3 Kč
K&M 28130 stativ na (...)1367 Kč
Adam Hall Stands SCS 19305 Kč
4Audio MIC 1,5m drát123 Kč
Adam Hall K3 YWPP 0600205 Kč
4Audio MIC 5m drát170 Kč
4Audio MIC 2m drát111 Kč
K&M 21110-300-55578 Kč
Stránky využívají soubory cookies za účelem realizování služeb v souladu se zásadami používání souborů cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s používáním cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.
All rights reserved. Copyright 1999 - 2026 - M.Ostrowski Sp.J. | Ochrana údajů | Politika cookies
