| Název: | Soundsation GO-SOUND 15A aktivní reproduktor |
|---|---|
| Výrobce: | Soundsation |
| Id zboží / Kód: | 166220 / SOUNDSAT-GO-SOUND-15A |
| Množství na skladu: | 0 pcs. |
| Jiné označení výrobku: | Soundsation GO-SOUND 15A active speaker 880W, Soundsation GO-SOUND-15A, Soundsation GO SOUND 15A, Soundsation GOSOUND15A, GO-SOUND-15A, GO SOUND 15A, GOSOUND15A |
| Správce výrobku: | Marcin Szampowalski, tel. +42 0234261768, email: [email protected] |
Kryt série Go-Sound je vyroben z polypropylenu díky nimž jsou reproduktory odolné,mají malou velikost a malou celkovou hmotnost, což výrazně zjednodušuje přepravu. Série Go-Sound jsou aktivní dvoucestné reproduktory vybavené nejvyššé kvality zesilovači třídy AB, které zaručují spolehlivost a vynikající akustický výkon s výkonem až 880 W.
• Rozměry: 440 x 703 x 370 mm
• Vaha: 15 Kg
| Technická specifikace: | |
|---|---|
| Velikost reproduktoru | 15 " |
| design | Obousměrný |
| Energie | 880 W |
| Frekvenční odezva z | 55 Hz |
| Frekvenční odezva na | 18 kHz |
| Hladina akustického tlaku (max SPL) | 116 dB |
| Úhel difuze | 90° x 60° |
| DSP | ne |
| Crossover | ne |
| Bluetooth | ne |
| USB/Mp3 | ne |
| Závaží | 15 kilogram |