| Název: | ProMark PW707W Neil Peart Shira Kashi Oak bubenické paličky |
|---|---|
| Výrobce: | ProMark |
| Id zboží / Kód: | 165299 / PM-PW747W |
| Množství na skladu: | 0 set |
| Pozor! Cena tohoto zboží se mohla změnit. Aktuální cenu a čekací dobu dohodnete s opatrovníkem výrobku. | |
| Jiné označení výrobku: | ProMark PW747W Neil Peart Shira Kashi Oak drumsticks, ProMark PW747W, PW747W |
| Správce výrobku: | Marcin Szampowalski, tel. +42 0234261768, email: [email protected] |
ProMark PW747W Neil Peart Shira Kashi Oak
Model 747 was designed by great Canadian drummer Neil Peart of the RUSH band. Classic diameter of 5A with a slightly thicker cone, while a large oval tip will provide a dark, warm sound. This is the perfect solution for demanding drummers.
| Technická specifikace: | |
|---|---|
| Věc | Japonský dub |
| Délka hole | 41.3 cm |
| Průměr tyče | 1.4 cm |
| Podpis | Tak |
| Skořápka | Přírodní |
| Hlava | Dřevěný |
| Tvar hlavy | Ovál |
| Úzký profil | Průměrný |
Alice A026B29.3 Kč
Procab VC120 adaptér99.7 Kč
Ahead RGB dromsticks ring 8.4 Kč
Ahead RGBM drumsticks ring 8.4 Kč
Ahead RGBX drumstick ring 8.4 Kč
Stránky využívají soubory cookies za účelem realizování služeb v souladu se zásadami používání souborů cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s používáním cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.
All rights reserved. Copyright 1999 - 2026 - M.Ostrowski Sp.J. | Ochrana údajů | Politika cookies
