| Název: | 4Audio MIC2022 PRO 2m drát |
|---|---|
| Výrobce: | 4Audio |
| Id zboží / Kód: | 158973 / 4A-MIC-XMTRS-02-PRO-X |
| Množství na skladu: | 0 pcs. |
| Pozor! Cena tohoto zboží se mohla změnit. Aktuální cenu a čekací dobu dohodnete s opatrovníkem výrobku. | |
| Jiné označení výrobku: | 4Audio MIC2022 PRO 2m drát, 4Audio MIC-XMTRS-02-PRO-X, 4Audio MIC XMTRS 02 PRO X, 4Audio MICXMTRS02PROX, MIC-XMTRS-02-PRO-X, MIC XMTRS 02 PRO X, MICXMTRS02PROX |
| Správce výrobku: | Marcin Szampowalski, tel. +42 0234261768, email: [email protected] |
| Technická specifikace: | |
|---|---|
| Délka kabelu | 2 m |
| Konektor 1 | XLR (muž) |
| Konektor 2 | Jack (stereo) |
| bydlení | PVC |
| Odpor vodiče | 87 Ω/km |
| Průřez jedné žíly | 0.22 mm² |
| Sprievodca štruktúra | 28 x 0,10 mm |
| celkový průměr | 6.5 mm |
| barva | černá |
Zboží není skladem| Quantity discount: | |
|---|---|
| Qty | Unit price pcs. |
| 5 pcs. | 233.70 Kč |
| Dodávka kurýrem | 235 Kč |
4Audio 20-30056.2 Kč
4Audio MIC2022 3m drát270 Kč
Klotz AS EX20600317 Kč
4Audio MIC PRO 2m drát258 Kč
4Audio MIC2022 1,5m drát126 Kč
4Audio MIC2022 6m drát200 Kč
Stránky využívají soubory cookies za účelem realizování služeb v souladu se zásadami používání souborů cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s používáním cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.
All rights reserved. Copyright 1999 - 2026 - M.Ostrowski Sp.J. | Ochrana údajů | Politika cookies



