| Název: | 4Audio MIC 3m drát |
|---|---|
| Výrobce: | 4Audio |
| Id zboží / Kód: | 157450 / 4A-MIC-VMTS-3 |
| Množství na skladu: | 0 pcs. |
| Pozor! Cena tohoto zboží se mohla změnit. Aktuální cenu a čekací dobu dohodnete s opatrovníkem výrobku. | |
| Jiné označení výrobku: | 4Audio MIC 3m microphone cable, 4Audio MIC-VMTS-3, 4Audio MIC VMTS 3, 4Audio MICVMTS3, MIC-VMTS-3, MIC VMTS 3, MICVMTS3 |
| Správce výrobku: | Marcin Szampowalski, tel. +42 0234261768, email: [email protected] |
![]() |
108735 KLOTZ-MY206 Klotz MY206 kabel mikrofonowy, czarny |
3 mb | ![]() |
![]() |
142219 ADJ-AC-C-X3M Accu Cable złącze XLR kablowe męskie - WYPRZEDAŻ |
1 szt. | ![]() |
![]() |
152034 ADJ-AC-C-J6M Accu Cable J6M wtyk jack TS - WYPRZEDAŻ |
1 szt. | ![]() |
| Technická specifikace: | |
|---|---|
| Délka kabelu | 3 m |
| Konektor 1 | XLR (muž) |
| Konektor 2 | Jack (mono) |
| bydlení | PVC |
| Odpor vodiče | 87 Ω/km |
| Průřez jedné žíly | 0.22 mm² |
| Sprievodca štruktúra | 28 x 0,10 mm |
| celkový průměr | 6.5 mm |
| barva | černá |
Zboží není skladem| Quantity discount: | |
|---|---|
| Qty | Unit price pcs. |
| 5 pcs. | 65.55 Kč |
| Dodávka kurýrem | 235 Kč |
Behringer Xenyx 502 mixér1320 Kč
Yamaha VS08620R fader (...)29.1 Kč
Dunlop 4181 Tortex (...)12.8 Kč
Dunlop 4181 Tortex (...)12.8 Kč
Yamaha V622560021.1 Kč
Yamaha UR819100 (...)15.9 Kč
Elixir 11002 Extra (...)599 Kč
Ernie Ball kytarový pás193 Kč
Audio Technica AT-2020 (...)2258 Kč
Pinanson 10018 Kč
Yamaha X7351A00 zesilovač21.8 Kč
Neutrik NA2MP adaptér270 Kč
Ernie Ball kytarový pás205 Kč
Ernie Ball 2223 NC (...)144 Kč
D′Addario EJ-27H (...)217 Kč
Neutrik NC3MXX-BAG (...)190 Kč
Yamaha XT157A0R25.6 Kč
Stránky využívají soubory cookies za účelem realizování služeb v souladu se zásadami používání souborů cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s používáním cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.
All rights reserved. Copyright 1999 - 2026 - M.Ostrowski Sp.J. | Ochrana údajů | Politika cookies






