| Název: | Adam Hall S6B mikrofonní stativ |
|---|---|
| Výrobce: | Adam Hall |
| Id zboží / Kód: | 151996 / AHALL-S6B |
| Množství na skladu: | 0 pcs. |
| Pozor! Cena tohoto zboží se mohla změnit. Aktuální cenu a čekací dobu dohodnete s opatrovníkem výrobku. | |
| Jiné označení výrobku: | Adam Hall S6B boom arm microphone stand, Adam Hall S6B, S6B |
| Správce výrobku: | Marcin Szampowalski, tel. +42 0234261768, email: [email protected] |
Adam Hall S6B
• Product type: Stands and Tripods
• Type: Microphone Stands
• Tubing material: Steel
• Tubing colour: Black
• Tubing surface: Powder coated
• Min. height: 940 mm
• Max. height : 1600 mm
• Base material : Cast iron
• Boom: Yes
• Boom length : 500 - 800 mm
• Weight: 1,9 kg
• Additional information: with extendable boom
| Technická specifikace: | |
|---|---|
| Konstrukce | Zlomený |
| Typ | Podlaha |
| Materiál | ocel |
| Základní konstrukce | Stativ |
| Teleskopický výložník | ano |
| Min. Výška | 940 mm |
| Max. výška | 1600 mm |
| Délka paže | 800 mm |
| Barva | Černá |
| Hmotnost | 1.9 kilogram |
Rode NT5 Pair (...)9467 Kč
K&M 85060 drák na (...)76.4 Kč
K&M 85055 držák na (...)72.3 Kč
Dunlop 4181 Tortex (...)12.8 Kč
D′Addario EJ-27N (...)193 Kč
Elixir 11002 Extra (...)599 Kč
Rean NYS-231BG58.7 Kč
Art PDB Di-Box803 Kč
Akmuz K-2 (...)1050 Kč
Beyerdynamic DT770 PRO (...)3104 Kč
Audio Technica AT-2020 (...)2258 Kč
Ewpol pouzdro na (...)880 Kč
K&M 85035 drák na (...)90.9 Kč
Dunlop 7100SI Strap46.9 Kč
D′Addario EXL 110 (...)169 Kč
Yamaha 4C náustek pro (...)1003 Kč
Dunlop 417R Gator Grip (...)17.6 Kč
Stránky využívají soubory cookies za účelem realizování služeb v souladu se zásadami používání souborů cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s používáním cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.
All rights reserved. Copyright 1999 - 2026 - M.Ostrowski Sp.J. | Ochrana údajů | Politika cookies






