| Název: | Adam Hall K3 YWCC 0100 |
|---|---|
| Výrobce: | Adam Hall |
| Id zboží / Kód: | 151008 / AHALL-K3-YWCC-0100 |
| Množství na skladu: | 0 pcs. |
| Pozor! Cena tohoto zboží se mohla změnit. Aktuální cenu a čekací dobu dohodnete s opatrovníkem výrobku. | |
| Jiné označení výrobku: | Adam Hall K3 YWCC 0100 cable 2xRCA / 1x mini TRS 1m, Adam Hall K3-YWCC-0100, Adam Hall K3 YWCC 0100, Adam Hall K3YWCC0100, K3-YWCC-0100, K3 YWCC 0100, K3YWCC0100 |
| Správce výrobku: | Marcin Szampowalski, tel. +42 0234261768, email: [email protected] |
Adam Hall K3 YWCC 0100
Adam Hall K3 YWCC 0100 is an adapter cable from 3.5 mm mini TRS plug to 2 x RCA. For connecting external signal sources, for example, MP3 players or PC sound cards.
Specifications:
• Connectors: 2xRCA / 1x mini TRS
• Cord length: 1m
• Colour: black
| Technická specifikace: | |
|---|---|
| Délka kabelu | 1 m |
| Konektor 1 | RCA |
| Konektor 2 | Mini jack |
| bydlení | PVC |
| Průřez jedné žíly | 0.22 mm² |
| Sprievodca štruktúra | 20 x 0.12 mm |
| celkový průměr | 4.8 mm |
| barva | černá |
Neutrik NTP3RC konektor81.5 Kč
Shure SM 57 LCE (...)2801 Kč
Klotz AT CC0600323 Kč
Neutrik NL4FX141 Kč
Ernie Ball 116882.1 Kč
Klotz MY206 mikrofonní (...)41.1 Kč
Omnilux 120V/300W (...)72.5 Kč
Rean NYS-228 konektor (...)16.4 Kč
Monacor WS-20 houba na (...)93.3 Kč
Klotz AT CC0200273 Kč
Procab VC3MX napájecí (...)35.2 Kč
Shure SM 58 LCE (...)2862 Kč
Art DJ PRE II (...)1390 Kč
Ernie Ball 114238.9 Kč
4Audio LS2250 (...)34 Kč
Neutrik NL4MP58.7 Kč
Ernie Ball 113634.8 Kč
Klotz MY206 mikrofonní (...)35.1 Kč
Monacor HA-37G adaptér93.8 Kč
Monacor ACS-23564.5 Kč
Stránky využívají soubory cookies za účelem realizování služeb v souladu se zásadami používání souborů cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s používáním cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.
All rights reserved. Copyright 1999 - 2026 - M.Ostrowski Sp.J. | Ochrana údajů | Politika cookies
