| Název: | 4Audio MIC PRO 6m Orange drát |
|---|---|
| Výrobce: | 4Audio |
| Id zboží / Kód: | 148536 / 4A-MIC-XX-06-PRO-X-OR |
| Množství na skladu: | 0 pcs. |
| Pozor! Cena tohoto zboží se mohla změnit. Aktuální cenu a čekací dobu dohodnete s opatrovníkem výrobku. | |
| Jiné označení výrobku: | 4Audio MIC2022 microphone cable, 4Audio MIC-XX-06-PRO-X-OR, 4Audio MIC XX 06 PRO X OR, 4Audio MICXX06PROXOR, MIC-XX-06-PRO-X-OR, MIC XX 06 PRO X OR, MICXX06PROXOR |
| Správce výrobku: | Marcin Szampowalski, tel. +42 0234261768, email: [email protected] |
| Technická specifikace: | |
|---|---|
| Délka kabelu | 6 m |
| Typy konektorů | XLRf - XLRm |
| bydlení | PVC |
| Odpor vodiče | 87 Ω/km |
| Průřez jedné žíly | 0.22 mm² |
| Sprievodca štruktúra | 28 x 0.10 mm |
| celkový průměr | 5 mm |
| přepínač | ne |
| barva | oranžový |
Zboží není skladem| Quantity discount: | |
|---|---|
| Qty | Unit price pcs. |
| 5 pcs. | 289.75 Kč |
| Dodávka kurýrem | 235 Kč |
Neutrik NA2MPMF adaptér225 Kč
AN napájecí kabel96.7 Kč
Stagg SGC-10 (...)264 Kč
Stim R06 stativ1173 Kč
D′Addario EJ-15 (...)235 Kč
Rode VXLR adaptér251 Kč
AN napájecí kabel99.7 Kč
Dunlop 84FB kapodaster365 Kč
Audio Technica MB-3k (...)1241 Kč
Akmuz GM22147 Kč
Rode M3 kondenzátorový (...)2719 Kč
Shure SM 57 LCE (...)2801 Kč
Bespeco TT 900 (...)287 Kč
4Audio GT1075 4.5m drát241 Kč
4Audio GT1075 2m drát158 Kč
Audio Technica AT-2020 (...)2258 Kč
K&M 18956880 Kč
Yamaha YRS 314BIII (...)850 Kč
Stagg TAB-1BK tamburína405 Kč
Stim P01 stojan s (...)1026 Kč
Alice A022BS/3CLL58.7 Kč
Stránky využívají soubory cookies za účelem realizování služeb v souladu se zásadami používání souborů cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s používáním cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.
All rights reserved. Copyright 1999 - 2026 - M.Ostrowski Sp.J. | Ochrana údajů | Politika cookies





