| Název: | Joyo JF-11 Band Equalizer kytarový efekt |
|---|---|
| Výrobce: | Joyo |
| Id zboží / Kód: | 148468 / JOYO-JF11 |
| Množství na skladu: | 0 pcs. |
| Pozor! Cena tohoto zboží se mohla změnit. Aktuální cenu a čekací dobu dohodnete s opatrovníkem výrobku. | |
| Správce výrobku: | Marcin Szampowalski, tel. +42 0234261768, email: [email protected] |
Joyo JF-11 Band Equalizer
Joyo JF-11 is a wide band range guitar effect. This small device offers the kind of control every musician dreams of. Each band provides a range of ±18dB to help you find your favorite tone. Get it at an affordable price.
Specifications:
• Band range: ±18dB
• Frequency bands: 100Hz, 200Hz, 300Hz, 400Hz, 800Hz, 1.6MHz and 3.2MHz.
• True bypass design minimizes tone loss.
• Aluminum alloy casing with stoving varnish finish.
• LED power indicator
• Dimensions: 11.8cm (L) x 6.4cm (H) x 3.8cm (W)
| Technická specifikace: | |
|---|---|
| Typ efektu | Equalizer |
| True bypass | ano |
| Energie | 9 Volt |
| Polarizácia | +(- |
| Spotřeba proudu | 1100 mA |
| Napájení je součástí dodávky | ne |
| Napájení z baterie | ne |
| Rozměry | 38 x 67 x 120 mm |
| závaží | 350 g |
| Dodávka kurýrem | 235 Kč |