| Název: | DrumCraft Hickory 7A bubenické paličky |
|---|---|
| Výrobce: | DrumCraft |
| Id zboží / Kód: | 146059 / DC-7A-H |
| Množství na skladu: | 0 set |
| Pozor! Cena tohoto zboží se mohla změnit. Aktuální cenu a čekací dobu dohodnete s opatrovníkem výrobku. | |
| Jiné označení výrobku: | DrumCraft Hickory 7A drumsticks, DrumCraft 7A-H, DrumCraft 7A H, DrumCraft 7AH, 7A-H, 7A H, 7AH |
| Správce výrobku: | Marcin Szampowalski, tel. +42 0234261768, email: [email protected] |
DrumCraft Hickory 7A
Made of carefully-selected pieces of wood, carefully steamed and well balanced.
| Technická specifikace: | |
|---|---|
| Věc | Bílý ořech |
| Délka hole | 40.5 cm |
| Průměr tyče | 1.35 cm |
| Skořápka | Lakovaná |
| Hlava | Dřevěný |
| Tvar hlavy | Slza |
| Úzký profil | Průměrný |
Agner AGN-7A-R (...)188 Kč
Canto S14x12 pouzdro883 Kč
Ahead RGBX drumstick ring 8.4 Kč
Ahead RGB dromsticks ring 8.4 Kč
Ahead RGBM drumsticks ring 8.4 Kč
Stránky využívají soubory cookies za účelem realizování služeb v souladu se zásadami používání souborů cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s používáním cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.
All rights reserved. Copyright 1999 - 2026 - M.Ostrowski Sp.J. | Ochrana údajů | Politika cookies


