| Název: | ProMark LA Special 5A bubenické paličky |
|---|---|
| Výrobce: | ProMark |
| Id zboží / Kód: | 144834 / PM-LA5AW |
| Množství na skladu: | 0 set |
| Pozor! Cena tohoto zboží se mohla změnit. Aktuální cenu a čekací dobu dohodnete s opatrovníkem výrobku. | |
| Jiné označení výrobku: | ProMark LA Special 5A drumsticks, ProMark LA5AW, LA5AW |
| Správce výrobku: | Marcin Szampowalski, tel. +42 0234261768, email: [email protected] |
ProMark LA Special 5A
• Length: 407 mm (16 ")
• Diameter: 14.1 mm (0.51 ")
• Head: wood
• Wood: hickory
| Technická specifikace: | |
|---|---|
| Věc | Bílý ořech |
| Délka hole | 40.6 cm |
| Průměr tyče | 1.4 cm |
| Skořápka | Přírodní |
| Hlava | Dřevěný |
| Tvar hlavy | Kolo |
| Úzký profil | Průměrný |
4Audio KL-30-40041.8 Kč
Neutrik NA3FF adaptér270 Kč
Rohema Percussion (...)70.3 Kč
Dunlop 1901 Prime Grip (...)11.7 Kč
Dunlop 1901 Prime Grip (...)11.7 Kč
Neutrik NA3FM235 Kč
Regal Tip SPD-EX (...)147 Kč
Dunlop 9002R29.3 Kč
Dunlop 9032r39.7 Kč
Hayman DTR-080 bubnový (...)1460 Kč
Neutrik NA2FP adaptér346 Kč
Vic Firth Nova 5B (...)164 Kč
Zildjian 5B Acorn (...)211 Kč
Dunlop 1901 Prime Grip (...)11.7 Kč
Rohema Percussion (...)147 Kč
Neutrik NA2MP adaptér270 Kč
Gładek Fusion 2 (...)117 Kč
Accu Case ACF-PW/Road (...)6334 Kč
D′Addario NYXL 1149405 Kč
Ahead RGB dromsticks ring 8.4 Kč
Ahead RGBM drumsticks ring 8.4 Kč
Ahead RGBX drumstick ring 8.4 Kč
Stránky využívají soubory cookies za účelem realizování služeb v souladu se zásadami používání souborů cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s používáním cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.
All rights reserved. Copyright 1999 - 2026 - M.Ostrowski Sp.J. | Ochrana údajů | Politika cookies


