| Název: | Joyo JF-02 Ultimate Drive kytarový efekt |
|---|---|
| Výrobce: | Joyo |
| Id zboží / Kód: | 142868 / JOYO-JF02 |
| Množství na skladu: | 0 pcs. |
| Pozor! Cena tohoto zboží se mohla změnit. Aktuální cenu a čekací dobu dohodnete s opatrovníkem výrobku. | |
| Jiné označení výrobku: | Joyo JF-2 Ultimate Drive guitar effect, Joyo JF02, JF02 |
| Správce výrobku: | Marcin Szampowalski, tel. +42 0234261768, email: [email protected] |
Joyo JF-2 Ultimate Drive
Ultimate Drive gives you rich, bordering-on-distortion overdrive, surpassing what a diode tube amp can provide. Open it up and find the kind of response and spacious harmonics of a big overdriven tube amp.
• Overdrive / distortion guitar effect
• Controllers:
- Drive (saturation distortion)
- Volume (volume level)
- Tone (EQ)
• Arming the effect: using LEDs
• Input / Output: large jack
• DC In: to connect the power supply
• 9V Power supply: 100 mA stabilized power supply (not included) or battery 6LR61
• Dimensions: 38x67x120 mm
• Weight: 0.35 kg
| Technická specifikace: | |
|---|---|
| Typ efektu | Overdrive, Distortion |
| True bypass | ano |
| Energie | 9 Volt |
| Polarizácia | +(- |
| Spotřeba proudu | 100 mA |
| Napájení je součástí dodávky | ne |
| Napájení z baterie | ano |
| Rozměry | 38 x 67 x 120 mm |
| závaží | 350 g |
Ernie Ball 2220 NC (...)138 Kč
Neutrik NTP3RC konektor81.5 Kč
Alice kytarové trsátko5.87 Kč
ZooM FS01 přepínač645 Kč
Neutrik NP2RX BAG (...)196 Kč
Neutrik NP2X konektor (...)85.6 Kč
4Audio GT1075 4.5m drát164 Kč
Cordial CGK 122 (...)46.9 Kč
Alice kytarové trsátko5.87 Kč
Alice kytarové trsátko5.87 Kč
Rean NYS-240L9.68 Kč
Rean NYS-208 konektor22.9 Kč
Cordial CSF 250 (...)46.9 Kč
Behringer XENYX 8021754 Kč
Dunlop 5001 (...)52.7 Kč
GHS Fast Fret String250 Kč
Klotz AU AJJ0030214 Kč
4Audio GT1075 3m drát293 Kč
Stránky využívají soubory cookies za účelem realizování služeb v souladu se zásadami používání souborů cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s používáním cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.
All rights reserved. Copyright 1999 - 2026 - M.Ostrowski Sp.J. | Ochrana údajů | Politika cookies


