| Název: | RCF Ayra 8 aktivní monitor |
|---|---|
| Výrobce: | RCF |
| Id zboží / Kód: | 138117 / RCF-AYRA-8 |
| Množství na skladu: | 0 pcs. |
| Produkt již není k dispozici. | |
| Jiné označení výrobku: | RCF Ayra 8 aktivní monitor, RCF AYRA-8, RCF AYRA 8, RCF AYRA8, AYRA-8, AYRA 8, AYRA8 |
| Technická specifikace: | |
|---|---|
| Basový reproduktor | 8 " |
| Výkon zesilovače (RMS) | 300 W |
| Maximální SPL | 116 dB |
| Frekvenční rozsah od | 35 Hz |
| Frekvenční rozsah až | 20 kHz |
| Procesor DSP | ne |
| Ruční korekce frekvence | ano |
| Analogový XLR vstup | ano |
| Vstup analogového jacku | ano |
| Analogový RCA vstup | ne |
| Barva | Černá |
| Hmotnost | 16.1 kilogram |
| rozměry | 430 x 310 x 300 mm |
Stránky využívají soubory cookies za účelem realizování služeb v souladu se zásadami používání souborů cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s používáním cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.
All rights reserved. Copyright 1999 - 2026 - M.Ostrowski Sp.J. | Ochrana údajů | Politika cookies


