| Název: | Stagg SO5A bubenické paličky |
|---|---|
| Výrobce: | Stagg |
| Id zboží / Kód: | 138066 / STAGG-SO5A |
| Množství na skladu: | 0 set |
| Pozor! Cena tohoto zboží se mohla změnit. Aktuální cenu a čekací dobu dohodnete s opatrovníkem výrobku. | |
| Jiné označení výrobku: | Stagg SO5A drumsticks, Stagg SO5A, SO5A |
| Správce výrobku: | Marcin Szampowalski, tel. +42 0234261768, email: [email protected] |
Stagg SO5A
From the finest dual-hammered cymbals to acclaimed TIM drum kits, Stagg will make you stay in the rhythm!
• Size: 5A
• Material: Oak
• Wood tip
| Technická specifikace: | |
|---|---|
| Věc | Dub |
| Skořápka | Přírodní |
| Hlava | Dřevěný |
| Tvar hlavy | Slza |
| Úzký profil | Krátký |
Fresh FS-1599.7 Kč
Artbeat Eco Line (...)117 Kč
Herco HE-811226 Kč
AN Zeszyt do nut A5 (...)20.5 Kč
Rohema Percussion (...)48.3 Kč
Hayman SN 201434.8 Kč
Ahead RGBX drumstick ring 8.4 Kč
Ahead RGB dromsticks ring 8.4 Kč
Ahead RGBM drumsticks ring 8.4 Kč
Stránky využívají soubory cookies za účelem realizování služeb v souladu se zásadami používání souborů cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s používáním cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.
All rights reserved. Copyright 1999 - 2026 - M.Ostrowski Sp.J. | Ochrana údajů | Politika cookies


