| Název: | Klotz AC106 |
|---|---|
| Výrobce: | Klotz |
| Id zboží / Kód: | 131264 / KLOTZ-SW-NYS-3 |
| Množství na skladu: | 0 pcs. |
| Pozor! Cena tohoto zboží se mohla změnit. Aktuální cenu a čekací dobu dohodnete s opatrovníkem výrobku. | |
| Správce výrobku: | Marcin Szampowalski, tel. +42 0234261768, email: [email protected] |
Klotz AC106 subwoofer cable
Klotz company is a leading international producer of cables and cable systems. Their products are used in over 100 countries around the world and serve as benchmark standards in a host of audio, video and multimedia applications.
Specifications:
• Length: 3m
• Connectors: Neutrik RCA
• Conductor made of copper (7x 0.20mm)
• Diameter: 6.5 mm
• Minimum bending radius: 30mm
• Temperature: -20 to +70°C
• Resistance: <85 Ohm / km
• Color: Black
![]() |
129311 KLOTZ-AC106SW Klotz AC106 SW kabel instrumentalny (czarny), następca IY106 |
3 mb | ![]() |
![]() |
115584 ZŁ-NYS-373-9 Rean NYS-373-9 wtyk RCA cinch (biały) |
2 szt. | ![]() |
| Technická specifikace: | |
|---|---|
| Délka kabelu | 3 m |
| Konektor 1 | RCA |
| Konektor 2 | RCA |
| bydlení | PVC |
| Odpor vodiče | 85 Ω/km |
| Průřez jedné žíly | 0.22 mm² |
| Sprievodca štruktúra | 7 x 0,20 mm |
| celkový průměr | 6.5 mm |
| barva | černá |
| Dodávka kurýrem | 235 Kč |