| Název: | Hipstix Hickory 7A bubenické paličky |
|---|---|
| Výrobce: | Hipstix |
| Id zboží / Kód: | 127746 / HIPSTIX-H7A |
| Množství na skladu: | 0 set |
| Pozor! Cena tohoto zboží se mohla změnit. Aktuální cenu a čekací dobu dohodnete s opatrovníkem výrobku. | |
| Jiné označení výrobku: | Hipstix Hickory 7A Drumsticks, Hipstix H7A, H7A |
| Správce výrobku: | Marcin Szampowalski, tel. +42 0234261768, email: [email protected] |
Hipstix Drumsticks
Specifications:
• Wooden head
• Size: 7A
• Length: 400 mm
• Diameter: 15 mm
| Technická specifikace: | |
|---|---|
| Věc | Bílý ořech |
| Délka hole | 40 cm |
| Průměr tyče | 1.5 cm |
| Skořápka | Přírodní |
| Hlava | Dřevěný |
| Tvar hlavy | Váleček |
| Úzký profil | Krátký |
Stagg TRI-6141 Kč
Dunlop 14CD kapodaster211 Kč
Vic Firth Nova 5BB (...)164 Kč
MStar DC-737E trojúhelník99.7 Kč
D′Addario EJ-11 (...)199 Kč
Ernie Ball 2002 (...)205 Kč
MatMax zvonky522 Kč
Stim P01 stojan s (...)1026 Kč
Gładek 140-D bubenické (...)90.9 Kč
Tama H7A bubenické (...)252 Kč
Meinl Cymbals MPP-121387 Kč
Jem Pro Haze Fluid (TH (...)1167 Kč
Dunlop 424R Tortex (...)8.15 Kč
Fender 351 Shape (...)11.7 Kč
Gładek 135-A bubenické (...)90.9 Kč
Ernie Ball 2221 NC (...)146 Kč
MStar DC-715205 Kč
MStar DC-728D kastaněty235 Kč
Brain 1.00mm kytarové (...)11.7 Kč
Canto HLT102 tamburína217 Kč
Ahead RGBX drumstick ring 8.4 Kč
Ahead RGBM drumsticks ring 8.4 Kč
Ahead RGB dromsticks ring 8.4 Kč
Stránky využívají soubory cookies za účelem realizování služeb v souladu se zásadami používání souborů cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s používáním cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.
All rights reserved. Copyright 1999 - 2026 - M.Ostrowski Sp.J. | Ochrana údajů | Politika cookies


