| Název: | Dynawid Widlicki 3200 SM mikrofonní stativ |
|---|---|
| Výrobce: | Dynawid |
| Id zboží / Kód: | 112857 / WIDL-3200SM |
| Množství na skladu: | 0 pcs. |
| Pozor! Cena tohoto zboží se mohla změnit. Aktuální cenu a čekací dobu dohodnete s opatrovníkem výrobku. | |
| Jiné označení výrobku: | Dynawid Widlicki 3200 SM folding microphone stand, Dynawid 3200SM, 3200SM |
| Správce výrobku: | Marcin Szampowalski, tel. +42 0234261768, email: [email protected] |
Widlicki microphone stand MS 3200
• Boom arm: 70 cm
• 3/8 "
• Height 100/230 cm
• Folding legs: 32cm
• Weight: 3.2 kg
| Technická specifikace: | |
|---|---|
| Konstrukce | Zlomený |
| Typ | Podlaha |
| Materiál | ocel |
| Základní konstrukce | Stativ |
| Teleskopický výložník | ne |
| Min. Výška | 1000 mm |
| Max. výška | 2300 mm |
| Délka paže | 700 mm |
| Barva | Černá |
| Hmotnost | 3.2 kilogram |
AKG K271 MKII (55 Ohm) (...)3688 Kč
Neutrik NC3MXX-B (...)117 Kč
Shure SM 57 LCE (...)2801 Kč
Amex VPF 92010 2U50 Kč
D′Addario EXL 110 (...)169 Kč
Rode NT5 Pair (...)9467 Kč
Shure SM 58 LCE (...)2862 Kč
Amex VPF 92009 1U117 Kč
K&M 18950 stativ4346 Kč
Angel AX-25N2 zvonky540 Kč
Dynawid 3210-SM (...)2047 Kč
Shure SM 58 SE (...)3024 Kč
Neutrik NC3FXX-B (...)123 Kč
Audio Technica AT-2020 (...)2258 Kč
D′Addario EZ 900 (...)164 Kč
AKG D5S dynamický (...)2549 Kč
Sennheiser e-835S (...)2006 Kč
K&M 85035 drák na (...)90.9 Kč
Fat Cat FCC-FCS14 (...)751 Kč
Shure Beta 58 A (...)4601 Kč
Stránky využívají soubory cookies za účelem realizování služeb v souladu se zásadami používání souborů cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s používáním cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.
All rights reserved. Copyright 1999 - 2026 - M.Ostrowski Sp.J. | Ochrana údajů | Politika cookies




