| Název: | Sennheiser E935 |
|---|---|
| Výrobce: | Sennheiser |
| Id zboží / Kód: | 111540 / SEN-E-935 |
| Množství na skladu: | 0 pcs. |
| Pozor! Cena tohoto zboží se mohla změnit. Aktuální cenu a čekací dobu dohodnete s opatrovníkem výrobku. | |
| Jiné označení výrobku: | Sennheiser e-935 dynamic microphone, Sennheiser E-935, Sennheiser E 935, Sennheiser E935, E-935, E 935, E935 |
| Správce výrobku: | Marcin Szampowalski, tel. +42 0234261768, email: [email protected] |
Sennheiser e-935 je skutečně profesionální vokální mikrofon, navržený pro práci s vysokou úrovní zvuku na pódiu.
Technické údaje:
• určena pro zpěváky.
• směrná charakteristika: kardioidní
• frekvenční odezva: 40 - 18000 Hz
• citlivost: 2,8 mV / Pa při 1 kHz
• impedance: 350 ohmů
• Rozměry: 47 x 181 mm
• hmotnost: 330 g
• konektor: XLR
| Technická specifikace: | |
|---|---|
| druh | dynamický |
| konektor | XLR |
| switch | ne |
| charakteristický | kardioidní |
| Frekvenční odezva | 40 Hz |
| Frekvenční odezva na | 18 kHz |
| impedance | 1000 Ω |
| něha | 2.8 mV/Pa |
| závaží | 355 g |
| příslušenství | pouzdro, držák |
Shure Beta 58 A (...)4601 Kč
Stim P01 L stojan s (...)1056 Kč
D′Addario NS 310 (...)1255 Kč
4Audio MIC 6m drát229 Kč
Klotz M1fs1k0750767 Kč
4Audio MIC 3m drát158 Kč
4Audio GT1075 4.5m drát164 Kč
Accu Cable drát123 Kč
Klotz AY5 0600287 Kč
Accu Case AS-171 (...)499 Kč
Akmuz K-2 (...)1050 Kč
Stránky využívají soubory cookies za účelem realizování služeb v souladu se zásadami používání souborů cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s používáním cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.
All rights reserved. Copyright 1999 - 2026 - M.Ostrowski Sp.J. | Ochrana údajů | Politika cookies




